S výstupem na tento vrchol jsme koketovali již dva roky a letos jsme se rozhodli, že to zkusíme. 29.7.2013 jsme s Martinem vyjeli v půl šesté ráno. Zvolili jsme klasickou cestu na západ až k Rýnu a potom dolů na jih přes Basel a Průsmyk sv. Bernarda do Aosty a pak...








